محل تبلیغات شما
کشته روی حسین (ع)

یادکردی از سردار شهید علی اصغر خنکدار فرمانده گردان امام محمدباقر(ع)                     لشکر ۲۵ کربلا

سردار حاج مرتضی قربانی: وقتی خبر شهادت اصغر را بهم دادن، یکدفعه كمرم را گرفتم و گفتم: خدایا دیگه گردان امام محمد باقر (ع) از دستم رفت.

زمانیکه اصغرآقا به دنیا اومده بود، قسمتی از بدنش کبود بود که پدر و مادرم از پیرمردعارفی این قضیه را پرسیدند؛ پیرمردعارف به پدرم گفت: آقای خنکدار این پسر رو دست شما نمی مونه، وقتی به سن جوانی برسه از دنیا می ره، ولی ناراحت نباشید، چون پسرتون راه درستی را در پیش می گیره.

قبل از شهادت اصغر خواب دیدم، تو یک اتاقی، جنازه شهید بود كه شهید را، رو به قبله کرده بودند. رفتم کنار جنازه و از کسانی که پیش جنازه بودند، پرسیدم: جنازه كیست؟ گفتند: به جنازه نگاه کن، خوب دقت کردم، كاغذی بر روی سینه جنازه قرار داشت و نوشته بود: شهید علی اصغر خنكدار، سرباز امام زمان (عج) »

اصغر در روز عروسیش حتی یک دست لباس نو هم نخرید. كاپشنی هم که پوشیده بود، برای رفیقش بود. كفشش هم اصلاً معلوم نبود برای كیه. به هیچ وجه لباس نو نمی پوشید. مثلاً: اگر یک پیراهن نو می خرید، می داد به خواهرش بپو شه و یکبار بشوره تا لباس دست دوم بشه و بپوشه.

آنقدر دیردیر، خونه می آمد که حتی بچه خودش را هم نمی شناخت یه بار آمده بود مرخصی؛ بچه بغل پدرشوهرم بود که اصغر به پدرش گفت: این بچه کیست که انقدر تپل و خشکله؟! پدرشوهرم ناراحت شد و اشک تو چشمانش جمع شد و گفت: خدا صدام رو نابود کنه، که پدر نباید پسر خودش رو بشناسه.

ادامه در وبلاگ لشکر 25 کربلا - کلیک کنید

ندیدیم بر فرزندان خمینی چه گذشت

روزهای بعد ، اثبات روزهای قبل

سالروز تولد بزرگ مرد حماسه و مقاومت ، سیدجلیل قدر و فرمانده بزرگ ، سید حسن نصرالله

اصغر ,جنازه ,رو ,هم ,امام ,ع ,بود که ,علی اصغر ,گردان امام ,که پدر ,شهادت اصغر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مُحَمَّدغَفُورَرئِیِسِیَان gaibumagsey کامپیوتر + اینترنت = پول sectoimoto فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... espictabo نمونه سوالات و مطالب آموزشی دوره ی اول متوسطه قوپونتولار: تورکجه اوزرینه دوشونمه لر اجاره ویلا وسوییت درلاهیجان-09115964654-09111432107 dextdisbackmeag